LG 34WP65C-B Ultrawide 34" 1440p (QHD) 160Hz 21:9 Monitor (Local Pick-Up Only)
Brand:
Quantity: 1
Available at: ANOKA
  • 701 W. Main St., Anoka Minnesota, 55303
In-Store Pickup
Have something to trade?
Trade Now
Categories: Monitors
Description
Item is only available for local pick-up at the Pawn America, Anoka location.
Specifications
  • Brand: LG
  • Screen Size: 34"
  • Display Type: VA-LED
  • Refresh Rate: 160Hz
  • Maximum Resolution: 3440 x 1440
  • Video Inputs: HDMI, DisplayPort
  • Aspect Ratio: 21:9
  • Response Time: 1ms
  • Color: Black
  • Model: 34WP65C-B
  • MPN: Does Not Apply
  • Most Suitable For: Gaming
  • Manufacturer Warranty: None
Whats Included
LG 34WP65C-B Ultrawide 34" 1440p (QHD) 160Hz 21:9 Monitor
AC Power Adapter
Condition
Return Policy and Handling Time
Free Delivery
15 Days Return
If goods have problems
Secure Payment
100% secure payment