HP 22-DF0023W AIO 2.6GHz AMD Ryzen 3 3250U 2.6Ghz 1TB HDD 8GB RAM 21.5"
Brand:
Available at: ROBBINSDALE
  • 4134 West Broadway Avenue, Robbinsdale Minnesota, 55422
Have something to trade?
Trade Now
Description
Specifications
  • Brand: HP
  • Type: All-in-One
  • Most Suitable For: Casual Computing
  • Model: HP 22-DF0023W
  • Series: All-In-One
  • Form Factor: Desktop
  • RAM Size: 8GB
  • Processor: AMD Ryzen 3 3250U
  • Operating System: Windows 11 Home
  • Storage Type: HDD
  • Hard Drive Capacity: 1 TB
  • Screen Size: 21.5"
  • Processor Speed: 2.6GHz
  • GPU: AMD Radeon Vega 3
  • Features: Touchscreen
  • MPN: 22-DF0023W
  • Graphics Processing Type: Integrated/On-Board Graphics
  • Color: Black
Whats Included
HP/Hewlett-Packard 22DF0023W AIO 2.6GHz AMD Ryzen 3 3250U 1TB HDD 8GB RAM 22"
Wired Mouse
Wired Keyboard
Power Cable
Condition
Return Policy and Handling Time
Free Delivery
15 Days Return
If goods have problems
Secure Payment
100% secure payment